Hoppa till sidans innehåll

Resultat 15-16


Midwinter Trophy A-tävling, Husby

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Dorotea Larsson                  Ung 13A    2  (24,60) av 16    3  (36,73) av 16    1  (61,33) av 16  
Vanessa Broch-Sommerfelt Ung 13A    15 (16,12) av 16     15 (22,49) av 16     15 (38,61) av 16   
Stella Jennerholm Ung 13A 11 (20,64) av 16 12 (27,12) av 16 11 (47,76) av 16
Tessi Tranehed Ung 15A  2  (29,24) av 18  6  (37,23) av 18  2  (66,47) av 18
Alice Thomessen Ung 15A 14 (21,28) av 18 12 (32,13) av 18 14 (53,41) av 18
Amanda Mardunovich Ung 15A  9  (24,45) av 18  8  (34,80) av 18  9  (59,25) av 18
Lovisa Mattsson Jun A  7  (25,40) av 24 10 (42,49) av 24 10 (67,89) av 24
Elin Attermo Jun A 14 (21,51) av 24 11 (42,12) av 24 12 (63,63) av 24
Camilla Tranehed Jun A 13 (22,63) av 24 17 (38,55) av 24 16 (61,18) av 24
Amy Samuelsson Jun A 23 (16,35) av 24 22 (31,22) av 24 22 (47,57) av 24

 

Stockholm Cupen Klubbtävling Final

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Tyra Lundberg Junior B1  2 (20,06) av 5   1 (31,67)av 5   1 (51,73) av 5
Katja Falck Junior B2     1 (26,42) av 16   1 (26,42) av 16
Jessica Tanskanen Junior B2   13 (15,00) av 16  13 (15,00) av 16 
Juliet Johansson Junior B2   15 (14,65) av 16  15 (14,65) av 16 
Julia Masuch Ungdom 13 B    16 (16,38) av 17 16 (16,38) av 17
Jonna Syversen Ungdom 15B1    2 (26,44) av 12   2 (26,44) av 12
Nina Hedman Ungdom 15B1    7 (25,42) av 12   7 (25,44) av 12
Hannah Blomé Ungdom 15B1   12 (19,75) av 12 12 (19,75) av 12
Agnes Francke Ungdom 15B2   18 (15,78) av 18 18 (15,78) av 18

 

Stockholm Cupen Stjärntävling Final

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Julia Holmström Ung 13 C 1     7 av 16
Tess Nyqvist Ung 13 C 2     6 av 16
Sofia Lundström Ung 13 C 2     delad 9 av 16
Ethan Clift Ungdom Pojkar     2 av 3
Francesca Goldman Ung 15 C 1     2 av 10
Linnea Jäder Ung 15 C 2     delad 7 av 13
Kitty Ljussken Ung 15 C 2     delad 7 av 13
Amanda Jedeskog Minior C 2     delad 7 av 13
Selma Dahle Minior C 3     1 av 15
Tuva Wallin Minior C 3     delad 8 av 15
Ebba Söderström Minior C 3     5 av 15
Dagmar Sjöstrand Minior C 5     delad 8 av 14
         

 

Ältastjärnan, Stjärntävling, Älta

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Selma Dahle Minior C1     3 av 15
Lilja Kearing Minior C1     delad 8 av 15
Ebba Söderström   Minior C1                delad 8 av 15  
Vera Tamm Minior C3     delad 9 av 16
Moa Larsson Minior C3     delad 9 av 16
Agnes Nyström Minior C5     delad 9 av 16
Ethan Clift Ungdom Pojkar     1 av 2
Stella Raj Ung 13 C3     delad 7 av 13
Tess Nyqvist Ung 13 C4     2 av 13
Ida Brante Ung 13 C4     6 av 13
Summer Clift Ung 15 C1     delad 9 av 16
Kitty Ljussken Ung 15 C2     4 av 16
Rebecka Phillips Ung 15 C2     delad 9 av 16
Felicia Nordin Ung 15 C2     delad 9 av 16
Agnes Francke Ung 15 B2     4 av 12
Fanny Rosell Ung 15 B2     6 av 12
Evelyn Lo Ung 15 B2     delad 7 av 12
Erica Andersson Ung 15 B2     delad 7 av 12
Aisling Barry Ung 15 B2     delad 7 av 12

 

Skate Malmö, Interclubtävling, Malmö

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Felicia Eriksson Basic Novice A   8 (26,38) av 24  
Dorotea Larsson     Basic Novice A     10 (25,47) av 24  
Stella Jennerholm Basic Novice A   22 (16,30) av 24  
Lovisa Mattsson Junior Ladies 25 (25,41) av 34   23 (49,47) av 34   25 (74,88) av 34  
Caroline Löfqvist Senior Ladies 7 (25,05) av 12 7 (49,67) av 12 6 (74,72) av 12

 

Saltsjöbadsskäret, Klubbtävling, Saltsjöbaden

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Julia Masuch      Min B   15 (20,32) av 28  
Karolina Gullå Min B   24 (17,18) av 28  
Vilda Piehl Min B   26 (15,38) av 28  
Tuva Komlanz Ung 13 B   21 (17,05) av 25  
Nina Hedman Ung 15 B:1   5 (25,86) av 8  
Emma Hagman Ung 15 B:2   10 (20,60) av 19  
Fanny Rosell Ung 15 B:2   18 (14,87) av 19  

 

Solstapokalen, A-tävling, Karlstad

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Caroline Löfqvist   Sen A   2 (30,37) av 25   3 (57,06) av 25   3 (87,43) av 25  

 

St Helena Trophy, A-tävling, Skövde

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Mathilda Stensson Jun A 5 (25,59) av 24 3 (50,92) av 24 2 (76,51) av 24
Elin Attermo Jun A   4 (25,66) av 24 11 (43,11) av 24 11 (68,77) av 24
Camilla Tranehed    Jun A 14 (23,52) av 24   16 (38,89) av 24   15 (62,41) av 24  
Amy Samuelsson Jun A 23 (16,86) av 24 23 (30,50) av 24 22 (47,36) av 24

 

DM Stockholm, A-tävling, Österåker

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Dorotea Larsson Ung 13 A 10 (25,75) av 35 18 (35,77) av 35 14 (61,52) av 35
Felicia Eriksson Ung 13 A    18 (23,44) av 35     13 (36,95) av 35     15 (60,39) av 35
Vanessa Broch-Sommerfelt Ung 13 A 34 (16,70) av 35 31 (25,35) av 35 33 (42,05) av 35
Stella Jennerholm Ung 13 A 33 (17,67) av 35 35 (22,20) av 35 34 (39,87) av 35
Tessi Tranehed Ung 15 A 9 (27,09) av 22 5 (43,09) av 22 5 (70,18) av 22
Alice Thomessen Ung 15 A 18 (21,06) av 22 17 (31,66) av 22 18 (52,72) av 22
Amanda Mardunovich Ung 15 A 19 (20,84) av 22 19 (29,06) av 22 20 (49,90) av 22
Lovisa Mattsson Jun A 4 (28,07) av 19 3 (51,10) av 19 3 (79,17) av 19
Mathilda Stensson Jun A 11 (25,47) av 19 7 (48,40) av 19 7 (73,87) av 19
Elin Attermo Jun A 7 (26,51) av 19 15 (41,01) av 19 13 (67,52) av 19
Camilla Tranehed Jun A 16 (20,92) av 19 13 (44,47) av 19 15 (65,39) av 19
Amy Samuelsson Jun A 18 (19,70) av 19 18 (33,59) av 19 18 (53,29) av 19
Caroline Löfqvist Sen A 4 (29,95) av 9 5 (54,08) av 9 4 (84,03) av 9

 

Dina Pokalen, Klubbtävling, Leksand

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Tuva Komlanz Ung 13 B   16 (15,24) av 22  
Nina Hedman Ung 15 B:1   6 (23,15) av 13  
Jonna Syversen     Ung 15 B:1     9 (22,20) av 13       
Emma Hagman Ung 15 B:2   13 (17,17) av 22  
Erica Andersson Ung 15 B:2   19 (13,12) av 22  
Katja Falck Jun B:2   1 (27,27) av 12  
Amy Samuelsson Jun A 6 (16,31) av 6   6 (29,07) av 6 6 (45,38) av 6

 

Djursholmsstjärnan, Stjärntävling, Djursholm

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Selma Dahle Min C, 1     2 av 15
Lilja Kearing Min C, 1     delad 8 av 15
Tuva Wallin Min C, 4     3 av 14
Olivia Holmström Min C, 4     7 av 14
Frida Falck Min C, 4     delad 8 av 14
Amanda Jedeskog Min C, 4     delad 8 av 14
Sofia Lundström Ung 13 C, 1     4 av 12
Tess Nyqvist Unf 13 C, 1     5 av 12
Julia Holmström Ung 13 C, 2     4 av 12
Patricia Dimancea Ung 13 C, 2     delad 7 av 12
Stella Raj Ung 13 C, 2     delad 7 av 12
Filippa Steibert Ung 13 C, 3     delad 7 av 12
Francesca Goldman Ung 15 C, 1     3 av 13
Felicia Nordin Ung 15 C, 1     delad 7 av 13
Kitty Ljussken Ung 15 C, 1     delad 7 av 13
Rebecka Phillips Ung 15 C, 2     6 av 12
Ethan Clift Ung C, pojkar     1 av 1
Agnes Francke Ung 15 B:2     2 av 12
Aisling Barry Ung 15 B:2     delad 7 av 12
Fanny Rosell Ung 15 B:2     delad 7 av 12

 

Tyresöstjärnan, Stjärntävling, Tyresö

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Olivia Holmström Min C, 1     5 av 15
Frida Falck Min C, 1     delad 8 av 15
Astrid Gustafsson Min C, 3     7 av 16
Dagmar Sjöstrand Min C, 3     delad 9 av 16

 

DIF Piruetten, Stjärntävling, Husby

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Amanda Jedeskog Min C, 1     2 av 12
Agnes Nyström Min C, 2     delad 7 av 12
Tuva Wallin              Min C, 2     delad 7 av 12
Tess Nyqvist Novice C, 1     1 av 10
Patricia Dimancea Novice C, 1     Delad 6 av 10
Sofia Lundström Novice C, 1     delad 6 av 10
Julia Holmström Novice C, 2     4 av 13
Ida Brante Novice C, 2     delad 7 av 13
Filippa Steibert Novice C, 3     1 av 14
Ethan Clift Novice C, pojkar     1 av 1

 

Hallsbergstrofén, Elitserietävling, Hallsberg

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Felicia Eriksson Ung 13 A 22 (21,44) av 26 24 (30,70) av 26 22 (52,14) av 26
Lovisa Mattsson Jun A        29 (25,09) av 36   34 (44,07) av 35   33 (69,16) av 35

 

Boo Cupen, Klubbtävling, Nacka

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Julia Masuch Min B, 1   7 (19,72) av 19  
Karolina Gullå           Min B, 1   10 (19,17) av 19  
Vilda Piehl Min B, 2   7 (20,11) av 17  
Wilma Ohlsson Ung 13 B, 1   3 (22,92) av 20  
Tuva Komlanz Ung 13 B, 2   10 (16,91) av 13  
Jonna Syversen Ung 15 B:1   3 (27,41) av 11  
Nina Hedman Ung 15 B:1   4 (26,90) av 11  
Agnes Francke Ung 15 B:2, 1   9 (18,93) av 15  
Fanny Rosell Ung 15 B:1, 1   10 (17,62) av 15  
Emma Hagman Ung 15 B:2, 2   9 (17,39) av 16  
Jessica Tanskanen Jun B:2   13 (15,20) av 13  

 

Draktrofén, A-tävling, Sundsvall

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Felicia Eriksson Ung 13 A 5 (22,48) av 20 1 (36,16) av 20 1 (58,64) av 20
Dorotea Larsson Ung 13 A   3 (22,83) av 20       7 (32,29) av 20     5 (55,12) av 20
Stella Jennerholm Ung 13 A 20 (14,24) av 20   17 (27,93) av 20    19 (42,17) av 20
Vanessa Sommerfelt Ung 13 A 19 (14,86) av 20 19 (26,54) av 20 20 (41,40) av 20
Tessi Tranehed Ung 15 A 5 (27,06) av 15 4 (39,56) av 15 4 (66,62) av 15
Amanda Mardunovitch Ung 15 A 12 (20,60) av 15 8 (35,22) av 15 9 (55,82) av 15
Alice Thomessen Ung 15 A 11 (22,24) av 15 10 (31,35) av 15 11 (53,59) av 15

 

Isidor, Klubbtävling, Sollentuna

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Vilda Piehl Min B Blå   4 (18,87) av 17  
Julia Masuch Min B Blå   6 (18,47) av 17  
Wilma Ohlsson Ung 13 B Blå   6 (19,84) av 20  
Tuva Komlanz Ung 13 B Blå   12 (18,06) av 20  
Tyra Lundberg Jun B:1 1 (18,82) av 7 3 (30,01) av 7  2 (48,83) av 7
Katja Falck Jun B:2   2 (25,28) av 11  
Juliet Johansson Jun B:2   6 (20,72) av 11  
Jessica Tanskanen Jun B:2   8 (18,83) av 11  
Karolina Gullå Min B Röd   8 (17,18) av 14  
Nina Hedman Ung 15 B:1   9 (23,06) av 12  
Jonna Syversen Ung 15 B:1   11 (22,02) av 12  
Aisling Barry Ung 15 B:2   14 (17,20) av 21  
Emma Hagman Ung 15 B:2   16 (17,04) av 21  

 

Solnastjärnan, Stjärntävling, Solna

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Vilda Piehl  Min C 4     3 av 10
Sofia Lundström Ung 13 C 1     5 av 10
Ida Brante Ung 13 C 1     delad 6 av 10
Patricia Dimancea Ung 13 C 2     delad 6 av 11
Linnea Jäder Ung 15 C     delad 5 av 9

 

CCS Swedish formula, A-tävling, Borlänge

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Felicia Eriksson Ung 13 A   3 (24,22) av 16 3 (37,22) av 16 3 (61,44) av 16
Dorotea Larsson Ung 13 A       14 (19,15) av 16   10 (32,28) av 16   12 (51,43) av 16
Tessi Tranehed Ung 15 A     1 (30,50) av 13 1 (40,29) av 13 1 (70,79) av 13
Amanda Mardunovitch Ung 15 A     12 (21,44) av 13 12 (32,88) av 13 12 (54,32) av 13
Lovisa Mattsson Jun A 2 (32,03) av 30 3 (53,46) av 30 3 (85,49) av 30
Elin Attermo Jun A 11 (27,18) av 30 6 (50,77) av 30 6(77,95) av 30
Mathilda Stensson Jun A 17 (25,64) av 30 12 (45,99) av 30 12 (71,63) av 30
Camilla Tranehed Jun A 19 (23,76) av 30 27 (36,52) av 30 26 (60,28) av 30

 

SteKK Cup, Klubbtävling, Stenungsund

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Tyra Lundberg Jun B:1 4 (15,78) av 6 2 (33,68) av 6 2 (49,76) av 6 

 

EIF Piruetten, Klubbtävling, Enebyberg

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Julia Masuch Min B, Gr 1   14 (16,27) av 19  
Karolina Gullå Min B, Gr 2   8 (16,95) av 11   
Tuva Komlanz Ung 13 B, Gr 1   14 (15,86) av 18   
Agnes Francke Ung 15 B:2, Gr 1   10 (21,55) av 14  
Fanny Rosell Ung 15 B:2, Gr 1   12 (16,19) av 14  
Stella Jennerholm Ung 13 B, Gr 2   9 (21,67) av 25  
Wilma Ohlsson Ung 13 B, Gr 2   10 (20,26) av 25  
Olivia Baldini Jun B:1 2 (20,12) av 5 1 (31,45) av 5 2 (51,57) av 5
Emma Hagman Ung 15 B:2, Gr 2   18 (13,60) av 20  

 

Vigganskäret, Stjärntävling, Viggbyholm

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Selma Dahle   Min C Gul     1 av 13
Frida Falck   Min C Gul     6 av 13
Amanda Jedeskog Min C Gul     delad 7 av 13
Tuva Wallin Min C Gul     delad 7 av 13
Vilda Piehl Min C Rosa     1 av 12
Dagmar Sjöstrand Min C Orange     3 av 13
Astrid Gustafsson Min C Orange     delad 7 av 13
Olivia Holmström Min C Orange     delad 7 av 13
Ebba Söderström Minior C Grå     1 av 13
Lilja Kearing Minior C Grå     delad 7 av 13
Agnes Nyström Minior C Grå     delad 7 av 13
Katja Falck Jun B:2     1 av 2
Juliet Johansson Jun B:2     2 av 2
Aisling Barry Ung 15 B:2     1 av 6
Erica Andersson Ung 15 B:2     2 av 6
Agnes Francke Ung 15 B:2     3 av 6
Emma Hagman Ung 15 B:2     delad 4 av 6
Fanny Rosell Ung 15 B:2     delad 4 av 6
Julia Holmström Ung C Grön     3 av 11
Filippa Steibert Ung C Grön     delad 6 av 11
Sofia Lundström Ung C Grön     delad 6 av 11
Linnea Hansen Ung C Blå     3 av 10
Ethan Clift Ung C Blå     delad 6 av 10
Francesca Goldman Ung C Röd     2 av 9
Linnea Jäder Ung C Röd     3 av 9
Felicia Nordin Ung C Röd     delad 5 av 9
Kitty Ljussken Ung C Röd     delad 5 av 9
Rebecka Phillips Ung C Röd     delad 5 av 9

 

Kungsbacka-Pokalen, A-tävling, Kungsbacka

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Tessi Tranehed   Ung 15 A   14 (24,19) av 21 19 (33,48) av 21 19 (57,67) av 21
Caroline Löfqvist Sen A   5 (29,96) av 21 1 (58,22) av 21 3 (88,18) av 21

 

Isprinsessan, Klubbtävling, Husby

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Karolina Gullå   Min B, Gr 1   14 (13,76) av 14  
Agnes Francke Ung 15 B:2    9 (18,60) av 17    
Tyra Zetterlind Ung 15 B:2      10 (18,18) av 17      
Fanny Rosell Ung 15 B:2      16 (11,82) av 17      
Alice Thomessen Ung 15 B:1   4 (27,52) av 18  
Jonna Syversen Ung 15 B:1     14 (23,42) av 18    
Nina Hedman Ung 15 B:1     16 (22,31) av 18    
Hannah Blomé Ung 15 B:1     18 (16,66) av 18    
Katja Falck Jun B:2   2 (24,85) av 13  
Julia Masuch Min B, Gr 2   14 (15,61) av 17  
Tyra Lundberg Jun B:1 1 (19,31) av 6 1 (34,27) av 5 1 (53,58) av 5
Amy Samuelsson Jun B:1 2 (16,17) av 6 4 (22,69) av 5 3 (38,86) av 5
Felicia Eriksson Ung 13 A   1 (33,60) av 9  
Dorotea Larsson Ung 13 A   2 (31,29) av 9  

  

Castorcup, A-tävling Östersund

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Felicia Eriksson   Ung 13 A   2 (22,16) av 13   1 (36,69) av 13   2 (58,85) av 13  
Dorotea Larsson   Ung 13 A   7 (20,46) av 13   11 (25,72) av 13   8 (46,18) av 13  
Tessi Tranehed   Ung 15 A   3 (27,01) av 17   2 (40,47) av 17   3 (67,48) av 17  
Amanda Mardunovich   Ung 15 A   13 (22,32) av 17   13 (29,18) av 17   13 (51,50) av 17  
Mathilda Stensson   Jun A   5 (28,07) av 21   5 (48,18) av 20   5 (76,25) av 20  
Lovisa Mattsson   Jun A   3 (29,57) av 21   7 (46,45) av 20   6 (76,02) av 20  
Elin Attermo   Jun A   11 (24,73) av 21   12 (42,41) av 20   10 (67,54) av 20  
Camilla Tranehed   Jun A   16 (22,81) av 21   17 (40,29) av 20   16 (63,10) av 20  

 

Monsterstjärnan, Stjärntävling Sollentuna

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Ebba Söderström Min C Grön     2 av 15
Astrid Gustafsson Min C Grön     delad 8 av 15
Selma Dahle Min C Blå     2 av 9
Vilda Piehl Min C Blå     4 av 9
Olivia Holmström Min C Gul     6 av 12
Lilja Kearing Min C Gul     delad 7 av 12
Agnes Nyström Min C Gul     delad 7 av 12
Frida Falck Min C Vit     delad 7 av 13
Amanda Jedeskog Min C Vit     delad 7 av 13
Tuva Wallin Min C Vit     delad 7 av 13
Julia Masuch Min B     1 av 3
Karolina Gullå Min B     3 av 3
Francesca Adolfsson Goldman Ung 15 C Röd     2 av 7
Rebecka Phillips Ung 15 C Röd     delad 4 av 7
Felicia Nordin Ung 15 C Röd     delad 4 av 7
Kitty Ljussken Ung 15 C Röd     delad 4 av 7
Tess Nyqvist Ung 13 C Blå     delad 6 av 10
Julia Holmström Ung 13 C Blå     delad 6 av 10
Patricia Dimancea Ung 13 C Blå     delad 6 av 10
Filippa Steibert Ung 13 C Grön     delad 6 av 10
Stella Jennerholm Ung 13 B     1 av 3
Vanessa Sommerfelt Ung 13 B     2 av 3
Agnes Francke Ung 15 B2     1 av 7
Evelyn Lo Ung 15 B2     delad 4 av 7
Tyra Zetterlind Ung 15 B2     delad 4 av 7
Katja Falck Jun B2     1 av 3
Mathilda Gullå Jun B2     2 av 3

 

Mavalatrofén, Klubbtävling Lidingö

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Julia Masuch Minior B   8 (16,48) av 13  
Karolina Gullå Minior B   10 (14,90) av 13  
Vanessa Sommerfelt Ung 13 B   5 (21,86) av 18  
Stella Jennerholm Ung 13 B   8 (21,13) av 18  
Wilma Ohlsson Ung 13 B   13 (17,26) av 18  
Tuva Komlanz  Ung 13 B   14 (15,16) av 18  
Tyra Zetterlind Ung 15 B2   13 (19,27) av 25  
Aisling Barry Ung 15 B2   19 (17,01) av 25  
Evelyn Lo Ung 15 B2   23 (14,44) av 25  
Alice Thomessen Ung 15 B1   6 (27,03) av 13  
Jonna Syversen Ung 15 B1   7 (24,22) av 13    
Hannah Blomé Ung 15 B1   10 (22,66) av 13  
Nina Hedman Ung 15 B1   11 (21,56) av 13  
Tessi Tranehed Ung 15 A   1 (42,76) av 4  
Amanda Mardunovich Ung 15 A   4 (27,53) av 4  
Katja Falck Jun B2   1 (28,54) av 16  
Tyra Lundberg Jun B1 1 (20,34) av 6 4 (27,02) av 5 1 (47,36) av 5
Amy Samuelsson Jun B1 3 (18,63) av 6 3 (28,17) av 5 2 (46,80) av 5

 

Tyresö Cupen, A-tävling Tyresö

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Caroline Löfqvist  Senior A  9 (28,39) av 22   13 (47,12) av 21   11 (75,51) av 21  

 

Göte L´s Pokal, A-tävling Trollhättan

Namn Klass Kortprogram Friprogram Totalt
Dorotea Larsson Ung 13 A 3 (23,84) av 11 6 (28,92) av 11 4 (52,76) av 11
Felicia Eriksson Ung 13 A 4 (21,71) av 11 5 (30,79) av 11 5 (52,50) av 11
Tessi Tranehed Ung 15 A 3 (27,14) av 23 9 (35,18) av 21 7 (62,32) av 21
Lovisa Mattsson Jun A 3 (27,72) av 28 3 (50,93) av 28 3 (78,65) av 28
Elin Attermo Jun A 21 (21,16) av 28 5 (47,30) av 28 12 (68,46) av 28
Mathilda Stensson Jun A 14 (22,24) av 28 21 (39,70) av 28 21 (61,94) av 28
Camilla Tranehed Jun A 27 (16,53) av 28 27 (30,36) av 28 28 (46,89) av 28

Uppdaterad: 23 OKT 2016 23:22 Skribent: Karolina Degermo
Epost: This is a mailto link

Postadress:
KK Sollentuna - Konståkning
Box 704
19127 Sollentuna

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info