Hoppa till sidans innehåll

Resultat 10-11


SM Malmö 2010

Namn                 Klass                 Kortprogram             Friprogram                 Totalt
Nicky Ungdom A Pojkar   1 (35,75) av 7   2 (64,02) av 7   1 (100,77)


Täbytrofén 2010

Namn                 Klass                 Kortprogram             Friprogram                 Totalt
Tyra Ungdom 13 B    () av    20 (15,45) av 20    ()
Evelina Ungdom 15 B1    ( av    6 (25,25) av 6    ()
Olivia B Ungdom 15 B2    ( av    3 (25,50) av 18    ()
Sara Ungdom 15 B2    ( av    6 (24,53) av 18    ()
Linnea W Ungdom 15 B2    ( av    11 (20,32) av 18    ()
Fanny W Ungdom 15 B2    ( av    7 (24,22) av 18    ()
Camilla Ungdom 15 B2    ( av    12 (20,21) av 18    ()
Nicky Ungdom A Pojkar   1 (31,58 av 1   1 (64,64) av 1   1 (96,22)
Linnea B Juniorer B2    ( av    2 (20,90) av 5    ()
Elin A Ungdom 13 B    ( av    6 (24,43) av 20    ()
Lovisa Ungdom 13 B    ( av    10 (21,81) av 20    ()


Orsa elitserietävling

Namn                 Klass                 Kortprogram             Friprogram                 Totalt
Josefine Juniorer A   7 (27,07) av 14   12 (50,52) av 14   11 (77,59)


Älta Trophy A- tävling

Namn                 Klass                 Kortprogram             Friprogram                 Totalt
Mathilda S MiniorerA    () av    20 (24,49) av 21    ()
Olivia A Ungdom 15 A   2 (21,24 av 5   2 (42,03) av 5   3 (62,27)
Ramtin Ungdom A Pojkar   3 (21,66 av 3   3 (44,50) av 3   3 (66,16)


Österskäret 2010

Namn                 Klass                 Kortprogram             Friprogram                 Totalt
Lovisa Ungdom 13 B    () av    11 (19,47) av 18    ()
Jessica MiniorerB    ( av    16 (10,28) av 18    ()
Evelina Ungdom 15 B1    ( av    6 (24,33) av 7    ()
Fanny W Ungdom 15 B2    ( av    5 (23,48) av 15    ()
Camilla Ungdom 15 B2    ( av    10 (20,45) av 15    ()
Linnea W Ungdom 15 B2    ( av    13 (15,59) av 15    ()
Elin W Juniorer B2    ( av    5 (18,76) av 6    ()
Therese Miniorer B extra    ( av    5 (17,63) av 18    ()


SKK Pokalen

Namn                 Klass                 Kortprogram             Friprogram                 Totalt
Emilia B Ungdom 13 C3    () av    delad 8 () av 16    ()
Mathilda G Ungdom 13 C1    ( av    delad 9 () av 15    ()
Sandra Ungdom 13 C3    ( av    delad 8 () av 16    ()
Amy Ungdom 13 C2    ( av    delad 9 () av 15    ()


Linnécupen elitserietävling Up

Namn                 Klass                 Kortprogram             Friprogram                 Totalt
Josefine Juniorer A   13 (26,83) av 20   9 (55,04) av 19   9 (81,87)


Isprinsessan 2010

Namn                 Klass                 Kortprogram             Friprogram                 Totalt
Fanny W Ungdom 15 B2    () av    6 (20,91) av 16    ()
Lovisa Ungdom 13 B extra    ( av    4 (22,21) av 10    ()
Helen Ungdom 15 B2    ( av    10 (18,79) av 16    ()
Linnea B Juniorer B2    ( av    2 (24,33) av 9    ()
Evelina Ungdom 15 B1    ( av    5 (14,07) av 7    ()
Therese MiniorerB    ( av    3 (18,91) av 17    ()
Camilla Ungdom 15 B2    ( av    7 (20,18) av 16    ()
Elin A Ungdom 13 B    ( av    4 (23,62) av 14    ()


Hans Lindh Trofé A- tävl Eneby

Namn                 Klass                 Kortprogram             Friprogram                 Totalt
Mathilda S MiniorerA    () av    19 (24,22) av 23    ()
Caroline Seniorer A   5 (25,39 av 10   7 (44,78) av 10   7 (70,17)


Sundsvallscupen A- tävling

Namn                 Klass                 Kortprogram             Friprogram                 Totalt
Olivia A Ungdom 15 A   1 (21,92) av 5   4 (41,97) av 5   3 (63,89)
Ramtin Ungdom A Pojkar   1 (22,74 av 1   1 (46,94) av 1   1 (69,68)


Boo Cupen 2010

Namn                 Klass                 Kortprogram             Friprogram                 Totalt
Therese MiniorerB    () av    5 (16,21) av 14    ()
Linnea B Junior B2    ( av    3 (19,97) av 6    ()
Lovisa Ungdom 13 B    ( av    7 (19,77) av 14    ()
Olivia B Ungdom 15 B2    ( av    1 (27,27) av 12    ()
Elin A Ungdom 13 B    ( av    5 (21,85) av 14    ()
Sara Ungdom 15 B2    ( av    5 (20,72) av 12    ()
Evelina Ungdom 15 B1    ( av    10 (16,20) av 10    ()


Vinterhoppet A- tävl Örebro

Namn                 Klass                 Kortprogram             Friprogram                 Totalt
Mathilda S MiniorerA    () av    11 (26,65) av 23    ()


Kungsbacka A- tävling

Namn                 Klass                 Kortprogram             Friprogram                 Totalt
Olivia A UngdomA15   3 (23,57) av 13   1 (43,03) av 3   2 (66,60)
Ramtin Ungdom A Pojkar   2 (22,53 av 2   1 (45,76) av 2   1 (68,29)


Mavala Trofén 2010

Namn                 Klass                   Kortprogram             Friprogram                 Totalt
Lovisa Ungdom 13 B      () av    4 (17,04) av 6    ()
Olivia B Ungdom 15 B2      ( av    4 (20,00) av 11    ()
Mathilda S MiniorerA      ( av    10 (24,45) av 13    ()

Uppdaterad: 12 OKT 2013 21:59 Skribent: Anna-Karin Tranehed

Postadress:
KK Sollentuna - Konståkning
Box 704
19127 Sollentuna

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info