Hoppa till sidans innehåll

Resultat 05-06


Hans Linds Trofé Upplands Väsby 2006-03-31 - 04-02
Deb. B Girls  
Ronja 1:a 21 deltagare
   
Novice B Girls  
Erika 3:a 10 deltagare
   
Novice A Girls  
Lollo 6:e 21 deltagare
   
Vårcupen Uppsala 2006-04-01 - 04-02
Klass 6 Ungdom A  
Nikole 4:e 4 deltagare
   
Klass 7 Ungdom B  
Linda S 3:a 11 deltagare
   
Klass 8 Ungdom C1  
Per delade 6:e 11 deltagare
   
Klass 8 Ungdom C2  
Sofia W 5:e  
Sanna E delade 6:e 13 deltagare
   
Klass 9 Minior A  
Nicky 1:a 3 deltagare
   
Klass 10 Minior B  
Olivia A 5:e 6 deltagare
   
Klass Minior C  
Sara L 2:a  
Ramtin 4:e  
Hanna S delade 6:e  
Gustav delade 6:e 12 deltagare
   
Stockholms cupfinal 2006-03-10 - 2006-03-12
Klass i Minior C flickor  
Olivia 1:a 11 deltagare
   
Klass 9 ungdom 12 A flickor  
Ronja 6:e  
Josefine 7:e 11 deltagare
   
Klass 10 ungdom 14 A flickor  
Lollo 3:e  
Erika 6:e 12 deltagare
   
Klass 12 junior B flickor  
Polly 3:e  
Lina 8:e 11 deltagare
   
Klass 13 junior A flickor  
Emma 7:e 10 deltagare
   
Klass 16 pojkar  
Nicky 1:a  
Per 2:a  
Ramtin 4:e  
Gustav 8:e 8 deltagare
   
Östersjötriaden Österåker 2006-03-04  
Klass födda 1992-1994 flickor  
Erika 4:e  
Josefine 6:e  
Nikole 9:e  
Linda 11:e 13 deltagare
(Ronja bröt p.g.a. sjukdom)  
   
Klass födda 1988 - 1992 flickor  
Emma 3:e  
Lina 7:e 7 deltagare
   
Klass pojkar  
Per 1:a  
Ramtin 2:a 2 deltagare
   
Upplands Väsby Cup. Stockholms cup del 8
Klass 8 Ungdom 12 A flickor  
Josefine 5:a 7 deltagare
   
Isprinsessan Stockholms Cup deltävling 7 20060211 - 0212
Klass 1 mini C  
Lisa Li delade 6:e  
Annika Larsell delade 6:e  
Camilla Tranehed delade 6:e 18 deltagare
   
Klass 2 minior C  
Hanna Stensson 13:e  
Sara Lindqvist 16:e 16 deltagare
   
Klass 4A ungdom 12 C  
Ellen Pettersson delade 6:e  
Sofia Wiklund delade 6:e 18 deltagare
   
Klass 16 pojkar  
Nicky 1:a  
Per 3:a  
Gustav 5:a  
Ramtin 6:a 7 deltagare
   
DASK Tävling 20060211 - 0212  
Klass 1 Minior C flickor  
Camilla Tranehed delade 4:e 13 deltagare
   
Enköpingspiruetten 20060210 - 0212
Minior B-2 flickor  
Olivia A 10:a 15 deltagare
   
Ungdom B-2 flickor  
Linda A 3:e 12 deltagare
   
Ungdom A flickor  
Erika 2:a  
Ronja 5:e  
Josefine 7:e 11 deltagare
   
Junior B flickor  
Polly 3:e  
Lina 6:e 11 deltagare
   
Junior A flickor  
Emma 3:e 9 deltagare
   
Tyresöcupen Stockholms cup del 6 20060128 - 0129
Klass 8 Ungdom B1 flickor  
Josefine 2:a 16 deltagare
Linda A 12:e  
   
Klass 9 Ungdom 12 A flickor  
Ronja 6:e 9 deltagare
   
Klass 10 Ungdom 14 A Flickor  
Erika 1:a 16 deltagare
   
Klass 12 Junior B flickor  
Lina 4:e 10 deltagare
   
Klass 13 Junior A flickor  
Emma 6:e 7 deltagare
   
Torvalla Trofén Stockholmscup Deltävling 5 20060121 - 0122
Klass 1 Minior C  
Olivia 1:a 15 deltagare
   
Klass 16 pojkar C  
Per 1:a 5 deltagare
   
LKF-trofén Linköping 20060114-0115
Minior A  
Nicky 1:a 6 deltagare
   
Minior C  
Olivia A 1:a 9 deltagare
   
Ungdom 12 A  
Ronja 7:e 11 deltagare
   
Ungdom 14 A  
Erika 8:e 24 deltagare
   
Ungdom 12 B  
Josefin 1:a 21 deltagare
   
Ungdom 14 B  
LInda S 5:a 18 deltagare
   
Ungdom 12 C  
Ellen 2:a 11 deltagare
Sanna delad 4:a  
Sofia W delad 4:a  
   
Ungdom 14 C  
Per delad 4:a 11 deltagare
   
Älta cupen Stockholmscup del 3 2005-11-26 - 11-27
Klass 8 Ungdom B1 flickor  
Josefine 3:e 10 deltagare
   
Klass 10 Ungdom 14A flickor  
Lollo 4:e 20 deltagare
Nikole 20:e  
   
Klass 12 Junior B flickor  
Polly 1:a 7 deltagare
   
Linnécupen Uppsala 2005-11-25 - 11-27
Klass 1 minior C flickor  
Olivia Asplund 4:e 14 deltagare
   
Klass 4 Ungdom C:3 flickor  
Sanna Eklund delade 6:e 16 deltagare
   
Klass 4 Ungdom C:5 flickor  
Ellen Pettersson delad 6:e 16 deltagare
   
Klass 5 Ungdom B:3 flickor  
Linda Ahlerup 4:e 16 deltagare
   
Klass 5 Ungdom B:4 flickor  
Linda Stensson 9:e 11 deltagare
   
Klass 4-7 Ungdom C pojkar  
Per Jonsson 2:a 2 deltagare
   
Klass 6 Ungdom A flickor  
Erika lind 2:a 7 deltagare
   
Klass 8 junior B flickor  
Lina Jonnerhag 3:e 11 deltagare
   
LM 2005/2006 Stora Mossen Bromma 2005-11-05 - 11-06
Ungdom 12 A  
Ronja 8:a 10 deltagare
   
Ungdom 14 A  
Lollo 6:a 12 deltagare
Erika 10:a  
   
Tibro-Cupen 2005-10-29 / 10-30
Ungdom A flickor  
Lollo 6:a  
Ronja 19:e 19 deltagare
   
Boo cupen Stockholms cup Del2, 2005-10-22 / 10-23
Klass 10 Ungdom 14 A flickor  
Erika 8:a 17 deltagare
   
Björkcupen Umeå 2005-10-22 / 10-23
Ungdom B flickor  
Josefine 2:a 16 deltagare
   
EIF cupen Stockholms cup Del1, 2005-10-15 / 10-16
Klass 1 Minior C flickor  
Olivia Asplund 1:a 5 deltagare
   
Klass 4 Ungdom 12 C flickor  
Sanna Eklund delad 6:a 16 deltagare
   
Klass 7 Ungdom 14 B2 flickor  
Linda Stensson Brutit 8 deltagare
   
Klass 16 Ungdom C pojkar  
Per 2:a 2 deltagare
   
DM Upplands Väsby 2005-10-08 / 10-09
Miniorer A pojkar  
Nicky 2:a 3 deltagare
   
Ungdom 12 A flickor  
Ronja 7:e 9 deltagare
   
Ungdom 14 A flickor  
Lollo 4:e  
Erika 10:e 23 deltagare
   
Mavala Trofé Lidingö 2005-10-02
Klass 2 Minior A Pojkar  
Nicky 1:a 1 deltagare
   
Klass 3 Ungdom A kortprogram flickor  
Erika 9:a  
Ronja 13:e 17 deltagare
   
Klass 4 Ungdom A, B friprogram flickor  
Erika 4:e  
Ronja 10:e 15 deltagare
   
Klass 8 Junior B kortprogram flickor  
Polly 2:a 6 deltagare
Uppdaterad: 13 OKT 2013 10:33 Skribent: Anna-Karin Tranehed

Postadress:
KK Sollentuna - Konståkning
Box 704
19127 Sollentuna

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info